تبلیغات
گرین بوی - ۱۵ کرم در لثه این دختر زندگی میکردند !! عکس

انا کاردوسو نام این دختر بچه ۱۰ ساله برزیلی است که به گفته خودش با حس عجیبی در لثه و احساس حرکت و جابجایی در لثه اش مواجه شده بود و به همین دلیل به دندانپزشک مراجعه میکنند.    یک دندان پزشک در حال بررسی لثه عفونت کرده یک دختر بچه بود که با کرم های متعددی که زیر لثه او رشد کرده بودند مواجه میشود. انا کاردوسو نام این دختر بچه ۱۰ ساله برزیلی است که به گفته خودش با حس عجیبی در لثه و احساس حرکت و جابجایی در لثه اش مواجه شده بود و به همین دلیل به دندانپزشک مراجعه میکنند. مادر او میگوید:دخترم به من میگفت که حس میکنم که چیزی در ثه ام حرکت میند ولی من فکر میکردم او دارد با من شوخی میکند چون او دردی هم نداشت. مادر میگوید:این حس در دخترم ادامه

 

 

یک دندان پزشک در حال بررسی لثه عفونت کرده یک دختر بچه بود که با کرم های متعددی که زیر لثه او رشد کرده بودند مواجه میشود.

انا کاردوسو نام این دختر بچه ۱۰ ساله برزیلی است که به گفته خودش با حس عجیبی در لثه و احساس حرکت و جابجایی در لثه اش مواجه شده بود و به همین دلیل به دندانپزشک مراجعه میکنند.

مادر او میگوید:دخترم به من میگفت که حس میکنم که چیزی در ثه ام حرکت میند ولی من فکر میکردم او دارد با من شوخی میکند چون او دردی هم نداشت.

مادر میگوید:این حس در دخترم ادامه داشت و من دخترم را بخوبی میشناختم که او اهل داستان پردازی و شوخی نبود پس او را پیش دندانپزشک بردم.

وقتی دکتر کرم ها را از لثه دخترم بیرون میکشید نزدیک ود که از هوش بروم.دکتر تصمیم گرفت که از این صحنه که بسیار نایاب است فیلم  تهیه کند.

از لثه این دختر برزیلی ۱۵ کرم بیرون کشیده شد.

۱۵ کرم در لثه این دختر زندگی میکردند !! عکس ۱۵ کرم در لثه این دختر زندگی میکردند !! عکس

۱۵ کرم در لثه این دختر زندگی میکردند !! عکسPrint ۱۵ کرم در لثه این دختر زندگی میکردند !! عکسPDF

لینک فایل های موجود در متن :

رسانه | تست ۲

منبع مطلب :

http://khalezanak.com/


  • آخرین ویرایش:-
نظرات()